تعمیر تردمیل در اصفهان

تعمیر تردمیل در اصفهان

همشهریان عزیز اصفهانی،شما برای انجام خدمات تعمیر تردمیل در اصفهان نیازمند تعمیرکار فنی، متخصص و با تجربه خواهید بود که با نهایت دقت و کیفیت ممکن تردمیل تان را بازبینی و تعمیر کند و ضمن ارائه برگه ضمانت خدمات، دستگاه را به شما تحویل نماید. از آن جایی که مد اسپرت نمایندگی تعمیر تردمیل در استان اصفهان می باشد و با سابقه ترین شرکت در زمینه خدمات سرویس تردمیل می باشد تیمی از متخصص ترین و مجرب ترین تعمیرکاران را به خدمت گرفته که در طی سال های گذشته توانسته اند مایه سربلندی مد اسپرت در میان شما مشتریان عزیز باشند. اکثریت تعمیرکاران استان اصفهان به صورت سیار کار می کنند و همین امر سبب می شود خدمات آن ها بی نظم و بدون برنامه ریزی ارائه گردد. اما مد اسپرت با به کارگیری چندین متخخص در زمینه های ( روابط عمومی مشتریان، مهندسین تعمیرات الکترونیک تردمیل، تکنسین های تعمیرکار تردمیل و ... ) می کوشد در کمترین زمان ممکن خدمات خود را ارائه کند. شایان به ذکر است مد اسپرت افزون بر خدمات تعمیرات تردمیل، خرید و فروش تردمیل دست دوم در اصفهان را نیز ارائه می کند.

شما به احتمال فراوان با جستجوی عبارت های تعمیر تردمیل در اصفهان یا تعمیرکار تردمیل در اصفهان به این صفحه رسیده اید. پس به احتمال زیاد از تردمیل خانگی یا باشگاهی استفاده میکنید و هم اکنون عملکرد دستگاه ورزشی تان به هر دلیل دچار اختلال شده است. از این رو به طور قطع در جستجوی شرکت یا فردی جهت انجام خدمات تعمیر تردمیل در اصفهان می باشید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

بیایید فرض کنیم که شما عبارت "تعمیر تردمیل در اصفهان" را در گوگل جستجو کرده اید و از صفحه اول نتایج جستجو به این صفحه هدایت شده اید. با توجه به محل سکونت شما در شهر اصفهان، نتیجه می گیریم که اگر شما به دنبال خدمات تعمیر تردمیل یا خرید قطعات یدکی تردمیل هستید، یقینا تمایل دارید که محل استقرار شرکت ارائه دهنده خدمات تعمیر تردمیل نیز در اصفهان باشد تا شما دیگر دغدغه رفت و آمد به شرکت تعمیرکار و یا نقل مکان به شهر دیگر را نداشته باشید و مهم تر از همه در صورت نیاز به مراجعه مجدد و انجام خدمات دیگر، بتوانید این کار را به راحتی انجام دهید.

خدمات تعمیر تردمیل با بالاترین کیفیت

تعمیر تردمیل اصفهان

نگهداری و سرویس تردمیل

پیش از هر چیز لازم است با نکات اصلی نگهداری از تردمیل و جلوگیری از نیاز به تعمیر آشنا شوید. جلوگیری از عواملی که منجر به خرابی و نیاز به تعمیر تردمیل می شوند بسیار آسان است. متاسفانه در میان افرادی که از تردمیل استفاده می کنند، نیاز به تعمیر تردمیل در شرایطی احساس می شود که صدمات شدیدی به اکثر اجزاء و قطعات تردمیل وارد شده است. اکثر این صدمات تنها با رعایت نکردن چند توصیه پیشگیرانه اتفاق می افتند. رعایت کردن این موارد باعث عدم احتیاج به تعمیر تردمیل در کوتاه مدت و همچنین جلوگیری از آسیب دیدن بیش از حد دستگاه تردمیل شما میشود.


یکی از مواردی که درصد بسیار زیادی از کاربران از آن اطلاع ندارند استفاده از روغن سیلیکون برای لغزنده کردن سطح زیر نوار نقاله تردمیل (تسمه تردمیل) است. گاهی دیده می شود که کاربران از روغن های خوراکی ! روغن های صنعتی ! و یا حتی گریس !!! برای این کار استفاده می کنند. اگر از روغنی غیر از روغن سیلیکون برای این کار استفاده کردید (حتی یک بار)، قطعاً نوار نقاله باید تعویض شود. چون پاک کردن این روغن ها به راحتی امکان پذیر نیست و روغن استفاده شده به الیاف سطح زیر نوار نقاله (تسمه) تردمیل نفوذ کرده و از بین بردن اثرات آن مانند تشدید اصطکاک بین نوار نقاله تردمیل و تخته ی پیست تنها با تعویض و جایگزین کردن یک نوار نقاله جدید ممکن می باشد. استفاده از این روغن ها نه تنها در روان کردن حرکت نوار نقاله تاثیری ندارد، بلکه باعث افزایش چسبندگی و اصطکاک شده و حرارت تولید شده به دلیل این چسبندگی باعث فرسوده شدن نوار می شود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده


این افزایش اصطکاک همچنین باعث تحمیل نیروی منفی به موتور تردمیل شده و با عبور جریان الکتریسیته بیش از حد مجاز سیم پیچ داخل موتور شروع به فرسوده شدن می کند. با ادامه ی این روند، آسیب به موتور و سوختن آن اجتناب ناپذیر است و در این صورت باید به فکر تهیه موتور جدید بود. مشکلاتی که برای موتور تردمیل بوجود می آید به صورت پیوسته بر روی برد درایور و قطعات الکترونیکی آن تاثیرات منفی می گذارد و در مدت کوتاهی موجب سوختن آن می گردد. متاسفانه درصد زیادی از کاربران اصلاً از روغن کاری تردمیل و یا نوع روغن مورد استفاده در این قسمت اطلاع ندارند. در بسیاری از موارد دلیل خرابی تردمیل فقط عدم اطلاع از روغن کاری نوار نقاله، عدم آشنایی با نحوه ی روغن کاری و یا اطلاع از نوع روغن مورد نیاز برای این کار است.


همچنین استفاده از تردمیل برای وزن هایی بالاتر از حد توان آن باعث بروز مشکلات جدی مشابه می شود. بسیاری از کاربران با توجه به نوشته ها و عناوین روی دستگاه اقدام به استفاده از تردمیل می کنند. عدم آگاهی از "ظرفیت اسمی" و "ظرفیت واقعی" گاه به سوختن مدار ها و موتور تردمیل می انجامد. برای مثال شخصی با وزن ۱۲۰ کیلوگرم از تردمیلی که روی بدنه آن عنوان ۱۳۵ کیلوگرم درج شده استفاده می کند اما به این نکته آگاهی ندارد که این "ظرفیت اسمی" تردمیل است و حداکثر وزن قابل تحمل بصورت کاربردی برای آن تردمیل ۶۰ درصد ظرفیت اسمی آن یعنی در حدود ۸۰ کیلوگرم است. رعایت این چند نکته ی ساده می تواند راهکاری موثر در جلوگیری از بروز سوختگی ها و عدم نیاز به تعمیر تردمیل در مدت کوتاه شود. بنابر این به نگهداری و استفاده ی صحیح از تردمیل خود بیشتر دقت کنید و به سرویس تردمیل خود در فواصل منظم اهمیت دهید.

خدمات تعمیر تردمیل در اصفهان با بالاترین کیفیت

تعمیر تردمیل در اصفهان

علائم نیاز تردمیل به تعمیرات

تردمیل بیشتر از هر لوازم ورزشی، حرکت، اصطکاک و قطعات فرسوده دارد. فشاری که به دلیل خرابی یکی از قطعات به آن تحمیل می شود، موجب خسارت یا خرابی نابهنگام سایر اجزا می شود. نادیده گرفتن تعمیر تردمیل می تواند به خسارت جدی منجر شود که احتمال دارد هزینه تعمیرات را ناباورانه افزایش دهد. نشانه های عادی که نشان می دهد تردمیل باید تعمیر شود عبارتند از:


توضیحات برای عکس ثبت نشده

• موتور تردمیل به سختی کار می کند.

• تسمه تردمیل لیز می خورد یا گیر می کند.

• کد خطا تردمیل Error – E ۰ – E ۱ – E ۲ – E ۳ – E ۴ – E ۵ – E ۶ – E ۷.

• صدای جیرجیر تردمیل.

• تردمیل وسط ورزش کردن خود به خود خاموش می شود.

• وقتی از تردمیل استفاده می کنید بوی سوختگی حس می کنید یا احساس می کنید تردمیل داغ کرده است.

• زمانی که بوی سوختگی از سمت بخش موتور و برد پایین تردمیل احساس میکنید.


کدهای خطا یا ارورهای تردمیل

تردمیل وسیله ورزشی بسیار کارآمدی است که در هر باشگاه، ورزشگاه و بسیاری از منازل موجود است. با شناسایی دقیق ارورهای تردمیل یا کد خطای تردمیل می توانید به راحتی این خطاها را برطرف کنید. وقتی ارور بر روی نمایشگر تردمیل ظاهر می شود از روی شماره ظاهر شده با توجه به راهنمای مرتبط با ارور های تردمیل که در ادامه ارائه خواهد شد، می توانید بفهمید که کدام قسمت از تردمیل دچار مشکل شده است. به شما توصیه می شود که از یک تعمیرکار ماهر تردمیل برای تعمیر تردمیل تان بهره بگیرید و خودتان دست به آچار نشوید. سرویس منظم و روغن تردمیل باعث می شود عمر مفید تردمیل شما افزایش یابد و از خطاهای تردمیل پیشگیری کند. همچنین این را به خاطر بسپارید که اگر تردمیل باکیفیت خریداری کنید، این کار ازهزینه های جانبی و تعمیراتی شما می کاهد و دیگر به هزینه اضافی برای تعمیرات تردمیل نیازی نیست. مهم ترین کدهای خطا در تردمیل عبارتند از:

۱- ارور روشن نشدن تردمیل (POWER ERROR)

۲- شروع نشدن حرکت تردمیل (START ERROR)

۳- ۶ نوع کد مختلف ارور بر روی نمایشگر (CODE ERROR)

۴- کد خطای تردمیل مرتبط با صفحه نمایش (MONITOR ERROR)

۵- جرقه (SPARK ERROR)


توضیحات برای عکس ثبت نشده

ارور روشن نشدن تردمیل (POWER ERROR)

هر تردمیلی دارای دکمه یا کلید POWER است که با فشار دادن آن دکمه یا کلید دستگاه برقدار می شود. گاهی کابلی که برق را به دستگاه می رساند دچار قطعی میشود، گاهی فیوز داخلی دستگاه به دلیل عبور جریان زیاد برق می پرد، کلید یا دکمه POWERخراب می شود. با یک فازمتر چک کنید آیا پریز برق سالم است و برق را عبور می دهد یا خیر.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

شروع نشدن حرکت تردمیل (START ERROR)

اگر دستگاه تردمیل شما حرکت نمی کند، علت آن سوختن مدارات الکترونیکی و عیب در برد های الکترونیکی تردمیل است و باید با تعمیرکار تخصصی تردمیل تماس بگیرید. گاهی نیاز است برد عوض شود و گاهی با عوض کردن تعدادی قطعه روی برد، می توانید دوباره از همان برد استفاده کنید و از هزینه تعمیر شما کاسته می شود. گاهی نیز علت حرکت نکردن تردمیل سوختن موتور آن است. موتور تردمیل یکی از اصلی ترین قطعات تردمیل است و کیفیت تردمیل به قدرت موتور آن وابسته است.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

کدهای مختلف ارور بر روی نمایشگر (CODE ERROR)

کارخانه های سازنده تردمیل برای راحتی مشتریان خود کدهایی را طراحی کرده اند تا در صورت بوجود آمدن خطا در تردمیل، بتوان با خاطر آسوده با آگاهی از هر کد خطا، عیب احتمالی دستگاه را شناسایی کرد و برای برطرف کردن آن خطا، راه حلی یافت. این کدها ۷ نوع متفاوت دارند و هر کدام عیب قسمت خاصی از دستگاه را مشخص می سازند. در کارخانه ای کد ۱ ممکن است کد۲ کارخانه دیگر باشد و معانی و مفاهیم کدها از کارخانه ای به کارخانه دیگر متفاوت است. همچنین برخی از این کد ها ممکن از جایی که مربوط به کد آن میباشد نشات نگیرد و از بخش دیگری ایجاد شده و نمایش داده شود.

تعویض قطعات و ارائه خدمات تعمیر تردمیل در اصفهان

تعمیر تردمیل در اصفهان

کلینیک تخصصی مد اسپرت اصفهان

درصورتیکه به هر دلیل تردمیل شما دچار اختلال در عمکلرد شد یا به طور کلی از حرکت ایستاد، می توانید با تیم مجرب کلینیک مد اسپرت، مجری خدمات تعمیر تردمیل اصفهان تماس حاصل کنید. تیم کلینیک مد اسپرت آماده اند تا کلیه خدمات تعمیر تردمیل را با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای شما انجام دهند و در نهایت شما و خانواده و مشتریانتان را دوباره با ورزش آشتی دهند. تکنسین های آموزش دیده مد اسپرت دانش و تجربه لازم برای تعمیر تردمیل در اصفهان را دارا می باشند و کاری می کنند که تردمیل شما سال های سال روان و ایمن کار کند. لازم به ذکر است در شرکت مد اسپرت تعمیرات مدارهای الکترونیکی تردمیل بوسیله ی تجهیزات پیشرفته و روز دنیا، منطبق با قوانین کنترل کیفیت و استانداردهای بین المللی با استفاده از آنالیز و روشهای علمی توسط مهندسین الکترونیک انجام می گیرد.
کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی مد اسپرت به عنوان بزرگترین نمایندگی تعمیر تردمیل در اصفهان، ارائه کلیه خدمات تعمیر، تجهیز و بازبینی انواع مدل های تردمیل در مناطق مختلف شهر اصفهان را از افتخارات خود می داند. این شرکت با بهره مندی از نیروی تعمیرکار تردمیل در اصفهان و پرسنل اجرایی جوان، متعهد، با دانش و در در عین حال با تجربه، تمامی خدمات تعمیرات لوازم و تجهیزات ورزشی در اصفهان را با بالاترین کیفیت و مطابق با استاندارد های روز دنیا به همشهریان و علاقنمدان به ورزش و تندرستی عرضه می کند. شایان ذکر است تعمیر برد تردمیل در اصفهان یکی از تخصصی ترین و منحصر به فردترین خدمات مد اسپرت می باشد. شرکت مد اسپرت افزون بر ارائه خدمات تعمیرات تردمیل اصفهان، به صورت انحصاری واردات کلیه لوازم یدکی تردمیل و توزیع آن در سطح استان اصفهان را دستور کار خود قرار داده است و در این مسیر تمام تلاش خود را در جهت بهبود روز افزون خدمات خود به کار می گیرد و همچنین در این زمینه تعمیر انواع تردمیل از قبیل تعمیر تردمیل های باشگاهی، تعمیر تردمیل پزشکی، تعمیر تردمیل آبی دارای ۲۷ سال سابقه کار میباشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

تعمیرات تخصصی دستگاه های ورزشی در اصفهان

تعمیرات تخصصی دستگاه های بدنسازی در اصفهان

در دنیای امروز بنا بر نظر پزشکان و متخصصان، ورزش و تغذیه مناسب، مهم ترین ابزازهای حفظ تندرستی جسم و روح هستند. به همین دلیل بیشتر مردم به ورزش در سالن های ورزشی دارای تجهیزات استاندارد، مدرن و تاثیر گذار روی آورده اند. کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی مد اسپرت (به مرکزیت اصفهان) از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را با وارد کردن آخرین مدل های دستگاه های ورزشی منطبق بر استانداردهای معتبر جهانی آغاز کرد. این محصولات از شناخته شده ترین برندها برای زندگی امروز ساخته شده اند و مناسب هر خانه و محیط ورزشی و نیز دارای امکانات و تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی مدرن هستند.

بیشتر بخوانید!
خدمات به روز تعمیر وسایل ورزشی در اصفهان

در شرکت مد اسپرت تمامی خدمات بازبینی، تنظیم و تعمیر دستگاه های ورزشی مطابق با به روزترین استانداردهای جهانی انجام می شود.

مشاوره تخصصی خرید و نگهداری تردمیل در اصفهان

از طریق تماس با متخصصان شرکت مد اسپرت می توانید در زمینه انتخاب و خرید انواع دستگاه های بدنسازی به صورت کاملا اختصاصی مشاوره بگیرید.

نمایندگی انحصاری خدمات پس از فروش تردمیل در اصفهان

یکی از مهم ترین عناوین تبیین شده در خط مشی شرکت مد اسپرت، شنیدن صدای مشتری و رعایت احترام در بالاترین سطح می باشد.

تعمیر دستگاه های ورزشی در اصفهان به صورت تضمینی

در شرکت مد اسپرت، تعمیرکاران موظف هستند پس از ارائه ی هرگونه خدمات و تحویل آن به مشتری، خدمت ارائه شده را از نظر کیفی تایید و ضمانت کنند.

مشاوره و پشتیبانی تعمیرات تردمیل در اصفهان

کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی مد اسپرت در زمینه ی تعمیرات دستگاه های بدنسازی و فیتنس از قبیل انواع تردمیل، دوچرخه ثابت و تجهیزات بدنسازی متعلق به برندهای برتر دنیا نیز به صورت مستمر فعالیت دارد. امید است با برخورداری از حمایت های ارزشمند همشهریان اصفهانی و تمامی هموطنان بتوانیم مسیر ارائه خدمات با کیفیت با تلاش و اهتمام بیشتر و فزاینده تری بپیماییم و گامی بلند در عرصه ی اعتلای تندرستی و سلامت جسمانی هموطنان برداریم.
مدریریت کلینیک تخصصی مد اسپرت.

تماس با واحد پشتیبانی
۰۹۱۳۰۶۸۶۲۱۰
تعمیر تریدمیل

کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی مد اسپرت در زمینه ی تعمیرات دستگاه های بدنسازی و فیتنس از قبیل انواع تردمیل، دوچرخه ثابت و تجهیزات بدنسازی متعلق به برندهای برتر دنیا نیز به صورت مستمر فعالیت دارد. امید است با برخورداری از حمایت های ارزشمند همشهریان اصفهانی و تمامی هموطنان بتوانیم مسیر ارائه خدمات با کیفیت با تلاش و اهتمام بیشتر و فزاینده تری بپیماییم و گامی بلند در عرصه ی اعتلای تندرستی و سلامت جسمانی هموطنان برداریم.
مدریریت کلینیک تخصصی مد اسپرت.

تماس با واحد فروش
۰۹۱۳۰۶۸۶۲۱۰
تمامی حقوق این سایت متعلق به کلینیک فوق تخصصی مد اسپرت می باشد.