تعمیرکار دستگاه های ورزشی در اصفهان

تعمیرات تردمیل در اصفهان

تعمیر تردمیل تکنوجیم مدل SKILLMILL™ GO

شرکت مد اسپرت اصفهان به صورت انحصاری واردات کلیه لوازم یدکی و ضروری دستگاه ها و لوازم ورزشی و توزیع آن در سطح استان اصفهان را دستور کار خود قرار داده است و در این مسیر تمام تلاش خود را در جهت بهبود روز افزون خدمات خود به کار می گیرد. واحد تعمیرات و پشتیبانی شرکت مد اسپرت اصفهان به صورت تخصصی خدمات راه اندازی، بازبینی و تعمیر انواع تجهیزات ورزشی در اصفهان از جمله تردمیل، الیپتیکال، دوچرخه ثابت و دستگاه های فیتنس خانگی را به مشتریان خود ارائه می کند. متخصصان شرکت مد اسپرت اصفهان پس از اتمام کار، خدمت عرضه شده را در حضور مشتری ضمانت و همان جا تاریخ مراجعه ی بعدی برای بازبینی دستگاه ورزشی را تعیین می کنند. آنچه که در تعمیر دستگاه های ورزشی بویژه تردمیل اهمیت دارد این است که درصورت نیاز به تعویض لوازم، بایستی از یدکی با کیفیت و معتبر استفاده شود تا عملکرد تردمیل به درستی تنظیم شود و با گذشت زمان مشتری بار دیگر مجبور به تعمیر دستگاه نشود. به طور کلی خط مشی واحد تعمیرات و پشتیبانی شرکت مد اسپرت اصفهان نیز بر همین اساس پی ریزی شده است و در تمامی لایه های مدیریتی و اجرایی شرکت نیز اجرا می شود. شماری از خدمات تخصصی شرکت مد اسپرت عبارتند از: تعمیرات تردمیل اصفهان، تعمیر تخصصی برد تردمیل در اصفهان، فروش تسمه تردمیل در اصفهان، تعویض نوار نقاله تردمیل در اصفهان، تعمیر لوازم ورزشی اصفهانو ... .درباره شرکت مد اسپرت اصفهان

در شرکت مد اسپرت اصفهان در هر زمینه ای، سلامتی ارجحیت دارد و توجه ویژه ای به آن می شود؛ از طراحی محصولات و نوآوری های پزشکی-ورزشی گرفته تا پروژه های اجتماعی و کمک به بهبود محیط پیرامون مان. چشم انداز شرکت مد اسپرت اصفهان تبدیل شدن به شرکت پیشرو در زمینه ی ارائه ی دستاوردهای منتج به سلامتی می باشد. هدف اصلی شرکت، تولید و عرضه ی محصولات مرتبط با سلامتی در هر زمان و هر مکان در اصفهان است. در میان مشتریان این شرکت می توان به مصرف کننده گان خانگی، باشگاه ها و اماکن عمومی، هتل ها، سالن های اسپا و تفرجگاه ها، شرکت ها، پایگاه های نظامی، مدارس و دانشگاه ها و ارگان های ورزشی اشاره کرد. در شرکت مد اسپرت اصفهان، تحقیق و نوآوری همواره به عنوان دوبال پیش برنده ی توسعه و تولید محصولات و خدمات جدید بوده است. از جمله ویژگی های منحصر به فرد مد اسپرت می توان طراحی منحصر به فرد محصولات، ارائه مشاوره های تخصصی و خدمات آموزشی، خدمات پس از فروش و فعالیت های بازاریابی را نام برد. در کنار کیفیت محصولات و اعتماد مشتریان، طراحی منحصر به فرد است که به عنوان یک مولفه کلیدی شرکت را در شکل دهی برند اختصاصی یاری رسانیده است. شایان ذکر است اشتغال زایی برای بالغ بر ۱۳۰ مهندس و طراح، به ثبت رساندن ۱۴۲ نوآوری پزشکی-ورزشی و انحصار ۹۳ برند تجاری از جمله افتخارات شرکت مد اسپرت اصفهان می باشد.

تعمیرکار دستگاه های ورزشی در اصفهان | مد اسپرت

تعمیرکار دستگاه های ورزشی در اصفهان | مد اسپرت

تعمیر انواع تردمیل در اصفهان | تردمیل SKILLMILL™ GO

تردمیل SKILLMILL™ GO -که در نتیجه دو دهه فعالیت شرکت تکنوجیم به عنوان تامین کننده ی رسمی تجهیزات و دستگاه های ورزشی بازی های المپیک تولید شده است- اولین محصولی است که برای ورزشکاران این امکان را فراهم می کند تا به طور روزانه میزان انرژی، سرعت، استقامت و انعظاف بدنی خود را بهبود دهند و از فواید و مزایای انجام تمرینات ورزشی حرفه ای به روشی کاملا ایمن، درگیرکننده و موثر لذت ببرند. با استفاده از این تردمیل می توانید گستره ی وسیعی از حرکت های ورزشی و فیتنس را متناسب با انواع تیپ های بدنی ارائه کنید و اعضای خانواده یا باشگاه تان را به ورزشکاران ممتازی تبدیل کنید. شایان ذکر است کلینیک مد اسپرت خدمات تخصصی تعمیر تردمیل SKILLMILL™ GO را به صورت انحصاری در شهر اصفهان انجام می دهد. از جمله ویژگی های برجسته ی تردمیل SKILLMILL™ GO می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- کیت های جانبی: که به کمک دستگیره ها و کمربند تعبیه شده بر روی دستگاه امکان انجام مجموعه ی وسیعی از تمرینات کششی و پرسی را فراهم می آورد.
- طول عمر بالا: این تردمیل با توجه به طراحی منحصر به فرد، مواد اولیه ی درجه یک و اجزای با کیفیتی که در ساخت آن بکار گرفته شده است، از طول عمر بالا و قابل اتکایی بهره مند می باشد. 
- دسته دوگانه: در تردمیل SKILLMILL™ GO بواسطه ی دسته دوگانه ای که مناسب قد و سایزهای بدنی مختلف طراحی شده است، جایگیری صحیح برای حرکات پرسی بالا و پایین بسیار آسان می باشد. 


تعمیرکار تردمیل در اصفهان | تردمیل SKILLMILL™ GO

فناوری MULTIDRIVE: به کمک این نوآوری می توانید طیف مقاومت کامل سرعت را بر روی تردمیل SKILLMILL™ GO تجربه کنید. با تغییر جایگاه MULTIDRIVE، میزان مقاومت از صفر تا بیشینه ی خود تغییر خواهد کرد. بر همین اساس شما می توانید وضعیت تردمیل را در حالت دو بدون اصطکاک و دو استقامتی تنظیم کنید. 

- کنترل عملکرد دستگاه: به کمک کنسول مانیتورینگ این تردمیل می توانید عملکرد دستگاه را کنترل و همچنین پارامترها و دستاوردهای خود را در پلتفرم "سلامتی من" (که یک فضای ابری است) ذخیره کنید و از این طریق انجام تمرین با تردمیل SKILLMILL™ GO به یک تجربه ی انگیزشی تبدیل نمایید و در راستای اهداف تان گام بردارید. 

** به منظور تنظیم و یا تعمیر این تردمیل می توانید با مد اسپرت، مجموعه تعمیرکار تردمیل در اصفهان تماس حاصل کنید (۰۹۱۳۰۶۸۶۲۱۰).


- راحتی در تمرین: تردمیل SKILLMILL™ GO توسط هر شخصی که از دستگاه استفاده می کند می تواند به راحتی راه اندازی و کنترل شود. این تردمیل از نقطه آغازین تمرین به سرعت شتاب می گیرد و سرعتش بسته به اینکه شخص در حال راه رفتن، دویدن و یا پرش باشد تنظیم می شود. با حرکت به طرف جلوی تردمیل سرعتش افزایش و با برگشت به سمت عقب آن سرعتش کاهش می یابد. 

- ارتباط با اسمارت فون شما: می توانید از طریق اسکن QR کد مربوط به این تردمیل، به راحتی با اسمارت فون خود به برنامه های تمرینی تان دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید اپلیکیشن "mywellness" را روی اسمارت فون خود نصب و با ورود به حساب شخصی تان، برنامه ی های تمرینی را بر حسب نیاز خود تنظیم کنید. 

تعمیرکار دستگاه های ورزشی در اصفهان | مد اسپرت

مد اسپرت | نمایندگی انحصاری تعمیر لوازم ورزشی اصفهان

تعمیر دستگاه های ورزشی در اصفهان
فروش لوازم یدکی تردمیل در اصفهان - تردمیل SKILLMILL GO

فروش لوازم یدکی تردمیل در اصفهان - تردمیل SKILLMILL GO

خدمات تخصصی تعمیرات تردمیل و لوازم ورزشی در اصفهان

تعمیر انواع تردمیل در اصفهان

انجام خدمات بازبینی، تنظیم و تعمیر انواع مدل های تردمیل در اصفهان توسط بهترین استادکاران و با استفاده از کامل ترین ابزار روز دنیا.

تعمیر دوچرخه ثابت در اصفهان

ارائه ی خدمات تجهیز، بازبینی، تونینگ و تعمیر انواع مدل های دوچرخه ثابت خانگی و باشگاهی مطابق با استانداردهای جهانی.

تعمیر الپتیکال در اصفهان

ارائه خدمات تنظیم و تعمیرات تخصصی انواع موتورهای الپتیکال همراه با ضمانت تعمیر یا تنظیم مجدد.

تعمیر انواع دستگاه بدنسازی در اصفهان

بازبینی، تونینگ و تعمیر کلیه دستگاه های بدنسازی تولید داخل و خارج از کشور به صورت کاملا تخصصی و تضمین شده.

لوزام یدکی دستگاه های بدنسازی اصفهان

عرضه کلیه ی لوازم یدکی نو و استوک دستگاه های بدنسازی از برندهای معتبر داخلی و جهانی در سراسر کشور.

عیب یابی تجهیزات ورزشی در اصفهان

عیب یابی دستگاه های بدنسازی حرفه ای و آماتور و تردمیل های خانگی و باشگاهی با استفاده از تجهیزات تخصصی.

تعمیرات تخصصی دستگاه های ورزشی در اصفهان

تعمیرات تخصصی دستگاه های بدنسازی در اصفهان

شرکت مد اسپرت از سال ۱۳۸۶ در استان اصفهان شروع به فعالیت در زمینه تعمیرات دستگاه های ورزشی در استان اصفهان نمود. در این سال ها موفق به کسب چندین مورد جوایز از طرف نهاد های ورزشی کشور و استان اصفهان گردید. در سال ۱۳۹۲ مُد اسپرت به نمایندگی تعمیر تردمیل و تعمیر دوچرخه ثابت اصفهان تبدیل گردید و فعالیت خود را به صورت انحصاری در این راستا از سر گرفت. شایان به ذکر است که این شرکت وارد کننده قطعات یدکی تردمیل، دوچرخه ثابت و الپتیکال در استان اصفهان می باشد.

بیشتر بخوانید
خدمات به روز تعمیر وسایل ورزشی در اصفهان

در شرکت مد اسپرت تمامی خدمات بازبینی، تنظیم و تعمیر دستگاه های ورزشی مطابق با به روزترین استانداردهای جهانی انجام می شود.

مشاوره تخصصی خرید و نگهداری تردمیل در اصفهان

از طریق تماس با متخصصان شرکت مد اسپرت می توانید در زمینه انتخاب و خرید انواع دستگاه های بدنسازی به صورت کاملا اختصاصی مشاوره بگیرید.

نمایندگی انحصاری خدمات پس از فروش تردمیل در اصفهان

یکی از مهم ترین عناوین تبیین شده در خط مشی شرکت مد اسپرت، شنیدن صدای مشتری و رعایت احترام در بالاترین سطح می باشد.

تعمیر دستگاه های ورزشی در اصفهان به صورت تضمینی

در شرکت مد اسپرت، تعمیرکاران موظف هستند پس از ارائه ی هرگونه خدمات و تحویل آن به مشتری، خدمت ارائه شده را از نظر کیفی تایید و ضمانت کنند.

مشاوره و پشتیبانی تعمیرات تردمیل در اصفهان

کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی مد اسپرت در زمینه ی تعمیرات دستگاه های بدنسازی و فیتنس از قبیل انواع تردمیل، دوچرخه ثابت، الپتیکال و تجهیزات بدنسازی متعلق به برندهای برتر دنیا نیز به صورت مستمر فعالیت دارد. امید است با برخورداری از حمایت های ارزشمند همشهریان اصفهانی و تمامی هموطنان بتوانیم مسیر ارائه خدمات با کیفیت با تلاش و اهتمام بیشتر و فزاینده تری بپیماییم و گامی بلند در عرصه ی اعتلای تندرستی و سلامت جسمانی هموطنان برداریم. مدیریت کلینیک تخصصی مد اسپرت.

تماس با واحد پشتیبانی
۰۹۱۳۰۶۸۶۲۱۰
تعمیر تریدمیل

کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی مد اسپرت در زمینه ی تعمیرات دستگاه های بدنسازی و فیتنس از قبیل انواع تردمیل، دوچرخه ثابت و تجهیزات بدنسازی متعلق به برندهای برتر دنیا نیز به صورت مستمر فعالیت دارد. امید است با برخورداری از حمایت های ارزشمند همشهریان اصفهانی و تمامی هموطنان بتوانیم مسیر ارائه خدمات با کیفیت با تلاش و اهتمام بیشتر و فزاینده تری بپیماییم و گامی بلند در عرصه ی اعتلای تندرستی و سلامت جسمانی هموطنان برداریم.
مدریریت کلینیک تخصصی مد اسپرت.

تماس با واحد فروش
۰۹۱۳۰۶۸۶۲۱۰
تمامی حقوق این سایت متعلق به کلینیک فوق تخصصی مد اسپرت می باشد.