توضیحات برای عکس ثبت نشده

درباره مرکز تخصصی تعمیرات دستگاه های ورزشی مد اسپورت

کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی مد اسپرت فعال در زمینه های تعمیر، فروش و تعویض قطعات یدکی دستگاه های بدنسازی
توضیحات برای عکس ثبت نشده
محصولات با کیفیت
فروش انواع دستگاه های بدنسازی و تجهیزات ورزشی از برندهای برتر و با کیفیت روز دنیا 
توضیحات برای عکس ثبت نشده
مشاوره تخصصی
ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه ی استفاده و تنظیم انواع دستگاه های ورزشی 
توضیحات برای عکس ثبت نشده
همراهی با مشتری
پشتیبانی و همراهی با مشتری در زمینه فروش دستگاه های ورزشی و عرضه ی خدمات پس از فروش 
بهترین روش های درمانی غدد | دکتر محمدرضا میرزایی
ضمانت کیفیت
ارائه برگه تضمین خدمات و محصولات در زمان تحویل به مشتری توسط پرسنل کلینیک 

آمیزه ای از تخصص و تجربه ورزشی در مد اسپرت

توضیحات برای عکس ثبت نشده

این روزها ورزش فیتنس در بین جوانان از جایگاه ویژه ای برخوردار است. رسیدن به یک اندام زیبا و متعادل از هدف هایی است که اکثر ما به دنبال آن هستیم. مهم ترین چیزی که قبل هر اقدامی برای رسیدن به هدف باید به آن توجه کرد، دانستن تعریف درست از ورزشی است که می خواهیم انجام دهیم تا متناسب با شرایط فیزیکی و روحی خود آن را انتخاب کنیم. و بعد از آن داشتن انگیزه و یک برنامه فیتنس صحیح به ادامه مسیر کمک می کند. مشاوران مد اسپرت بر این باورند که ورزش فیتنس به بدنهای باریک و عضلانی که دارای نمای زیبایی از شکم و پهلوهای فیبر میباشد گفته می شود و به این فرم بدنها بدنهای فیتنس گفته میشود. کلینیک تخصصی تعمیرات دستگاه های ورزشی مد اسپرت در پی احساس نیاز شهر اصفهان به یک شرکت متعهد، پیشرو و متخصص در زمینه ی تعمیرات تجهیزات ورزشی و بخصوص دستگاه تردمیل تاسیس شده است تا پاسخگوی نیازهای کاربران دستگاه های ورزشی در خانه، مجموعه های ورزشی و شرکت های وارد کننده ی تجهیزات ورزشی به عیب یابی، سرویس و تعمیر این دستگاه ها باشد.


خدمات کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی مد اسپرت (اصفهان)

کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی مد اسپرت ارائه کلیه خدمات تعمیر، تجهیز و بازبینی انواع مدل های تردمیل در مناطق مختلف شهر اصفهان را از افتخارات خود می داند. این شرکت با بهره مندی از نیروی کار جوان، متعهد، با دانش و در در عین حال با تجربه، تمامی خدمات تعمیرات لوازم و تجهیزات ورزشی در اصفهان را با بالاترین کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا به همشهریان و علاقنمدان به ورزش و تندرستی عرضه می کند. افزون بر این، شرکت مد اسپرت به صورت انحصاری واردات کلیه لوازم یدکی و ضروری دستگاه ها و لوازم ورزشی و توزیع آن در سطح استان اصفهان را دستور کار خود قرار داده است و در این مسیر تمام تلاش خود را در جهت بهبود روز افزون خدمات خود به کار می گیرد. شماری از خدمات تخصصی شرکت مد اسپرت عبارتند از 
- تعمیرات تردمیل اصفهان
- تعمیر تخصصی برد تردمیل در اصفهان
- فروش تسمه تردمیل در اصفهان
- تعویض نوار نقاله تردمیل در اصفهان
- تعمیر لوازم ورزشی اصفهان
- و ...

توضیحات برای عکس ثبت نشده
۲۷
سابقه فعالیت
۱۲۵۵
تعداد مشتریان
۱۲۹
محصولات

تعمیرات تخصصی دستگاه های ورزشی در اصفهان

تعمیرات تخصصی دستگاه های بدنسازی در اصفهان

شرکت مد اسپرت از سال ۱۳۸۶ در استان اصفهان شروع به فعالیت در زمینه تعمیرات دستگاه های ورزشی در استان اصفهان نمود. در این سال ها موفق به کسب چندین مورد جوایز از طرف نهاد های ورزشی کشور و استان اصفهان گردید. در سال ۱۳۹۲ مُد اسپرت به نمایندگی تعمیر تردمیل و تعمیر دوچرخه ثابت اصفهان تبدیل گردید و فعالیت خود را به صورت انحصاری در این راستا از سر گرفت. شایان به ذکر است که این شرکت وارد کننده قطعات یدکی تردمیل، دوچرخه ثابت و الپتیکال در استان اصفهان می باشد.

بیشتر بخوانید
خدمات به روز تعمیر وسایل ورزشی در اصفهان

در شرکت مد اسپرت تمامی خدمات بازبینی، تنظیم و تعمیر دستگاه های ورزشی مطابق با به روزترین استانداردهای جهانی انجام می شود.

مشاوره تخصصی خرید و نگهداری تردمیل در اصفهان

از طریق تماس با متخصصان شرکت مد اسپرت می توانید در زمینه انتخاب و خرید انواع دستگاه های بدنسازی به صورت کاملا اختصاصی مشاوره بگیرید.

نمایندگی انحصاری خدمات پس از فروش تردمیل در اصفهان

یکی از مهم ترین عناوین تبیین شده در خط مشی شرکت مد اسپرت، شنیدن صدای مشتری و رعایت احترام در بالاترین سطح می باشد.

تعمیر دستگاه های ورزشی در اصفهان به صورت تضمینی

در شرکت مد اسپرت، تعمیرکاران موظف هستند پس از ارائه ی هرگونه خدمات و تحویل آن به مشتری، خدمت ارائه شده را از نظر کیفی تایید و ضمانت کنند.

مشاوره و پشتیبانی تعمیرات تردمیل در اصفهان

کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی مد اسپرت در زمینه ی تعمیرات دستگاه های بدنسازی و فیتنس از قبیل انواع تردمیل، دوچرخه ثابت، الپتیکال و تجهیزات بدنسازی متعلق به برندهای برتر دنیا نیز به صورت مستمر فعالیت دارد. امید است با برخورداری از حمایت های ارزشمند همشهریان اصفهانی و تمامی هموطنان بتوانیم مسیر ارائه خدمات با کیفیت با تلاش و اهتمام بیشتر و فزاینده تری بپیماییم و گامی بلند در عرصه ی اعتلای تندرستی و سلامت جسمانی هموطنان برداریم. مدیریت کلینیک تخصصی مد اسپرت.

تماس با واحد پشتیبانی
۰۹۰۴۶۵۵۷۵۷۸
تعمیر تریدمیل

کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی مد اسپرت در زمینه ی تعمیرات دستگاه های بدنسازی و فیتنس از قبیل انواع تردمیل، دوچرخه ثابت و تجهیزات بدنسازی متعلق به برندهای برتر دنیا نیز به صورت مستمر فعالیت دارد. امید است با برخورداری از حمایت های ارزشمند همشهریان اصفهانی و تمامی هموطنان بتوانیم مسیر ارائه خدمات با کیفیت با تلاش و اهتمام بیشتر و فزاینده تری بپیماییم و گامی بلند در عرصه ی اعتلای تندرستی و سلامت جسمانی هموطنان برداریم.
مدریریت کلینیک تخصصی مد اسپرت.

تماس با واحد فروش
۰۹۰۴۶۵۵۷۵۷۸
تمامی حقوق این سایت متعلق به کلینیک فوق تخصصی مد اسپرت می باشد.